четвер, 10 листопада 2016 р.

Чи можливе програмування на Андроїд пристроях???

На Андроїд можна, звичайно, програмувати, але не варто поспішати відразу на своєму планшеті або телефоні, адже сам по собі Андроїд не має вбудованих мов програмування.
Припустимо, розробник вирішив почати з Phyton (Пітона), тоді де його взяти? На превелике щастя його легко дістати, будь де - Play Market або інше джерело в інтернеті. Розробники цієї мови програмування портували його на Андроїд і він може повноцінно створювати програми.
Пітон спочатку приголомшить, так як під час запуску програми немає нічого, крім його фірмового знака, але якщо натиснути на цю картинку, то там буде і консоль, і модуль, і їх запуск. У нього є мінуси, наприклад, деякі модулі від Windows не підійдуть для Андроїд. Але і плюси є - код переносимо на комп'ютер.
Якщо програміст, вирішив поставити яву (Java). Ну і з цією мовою проблем ніяких, працює так само, але додаток називається AIDA. До складу цієї програми входить не тільки Java, але HTML і навіть C++, тому кодер на довго зависне в цьому додатку. З мінусів додатку - інтерфейс такий, що просто загубитися. З плюсів - повноцінні графічні проекти андроїд, які можна перенести на ПК.
Якщо захотілося Pascal (Паскаль) випробувати то додаток досить дорогий, називається Pascal GUI. Може замінити звичайний Паскаль, але в ньому немає модуля CRT і для багатьох - це мінус. Можливо, цей модуль все-таки можна змусити працювати, так що не варто впадати у відчай. Плюси: є графічні модулі і процедури.
На Андроїд немає Delphi або Lazarus, але якщо емулювати Windows 3.1-XP (XP дуже вимогливий Windows, потрібно потужний пристрій), то можна поставити Delphi 1-6 точно (перевірено, працює).

Отже, немає нічого неможливого, Андроїд можна використовувати для розробки, але поки ще трішки незручно.

Як вибрати сучасний і функціональний ноутбук?

Звичайно, для досвідчених користувачів не є проблемою вибір ноутбука.
Ті, у кого є для цього достатня кількість коштів і знань, давно придбали ідеальні ноутбуки. Тим не менш, далеко не кожен користувач досвідчений. Для тих, хто не дуже розбирається в ноутбуках, вибір їх може стати проблемою.
Отже, як вибрати сучасний ноутбук? Тут є кілька нюансів, на які слід звернути увагу. В першу чергу це, звичайно ж, процесор. Він повинен бути максимально потужним. Краще всього вибрати процесори останнього покоління Intel Core.
Вкрай важлива також відеокарта. Це справжнє серце ноутбука. Мінімальний показник її власної пам'яті – 1 Гб. Краще, звичайно ж, більше. Не варто економити на оперативній пам'яті. Мінімальний її обсяг для сучасного ноутбука – 4 Гб. Ще краще, якщо буде 8 Гб.
До екрану ноутбука також пред'являються особливі вимоги. Менше 17 дюймів екран краще не вибирати. Ідеальний розмір – 19 дюймів. Співвідношення сторін повинно бути стандартним – 4:3.
Якщо говорити про вінчестер, то краще всього вибирати SSD. Такі жорсткі диски найбільш надійні. Простору на ньому має бути багато. Сьогодні безглуздо вибирати вінчестери менше терабайта.
Вкрай важлива зручна клавіатура. Зручність клавіатури – параметр виключно індивідуальний. Тут неможливо що-небудь порадити. Єдине, що можна сказати: якщо є така можливість, вибирайте клавіатуру з підсвічуванням.
Вибір миші – це також індивідуально. До того ж її можна легко поміняти. Краще всього, тим не менш, вибирати спеціальні миші.
Ноутбук повинен мати безліч портів. Чим їх буде більше, тим краще. Може знадобитися підключити безліч пристроїв – і зовнішній вінчестер, і джойстики, і робочу флешку.

Ноутбук повинен бути багатофункціональним. Все-таки, швидше за все, ви будете на ньому не тільки працювати, а і гратись. Потрібно вибрати такий ноутбук, який буде зручний для вирішення різних завдань.